Rockwell Automation 22F-D018N104
A-B Rockwell 22F-D018N104 PowerFlex 4M- 7.5 kW (10 HP) AC Drive
Available in authorized locations only
BrandRockwell Automation
MFG #22F-D018N104
Werner Part #3778084
UPC820919785221
BrandRockwell Automation
MFG #22F-D018N104
Werner Part #3778084
UPC820919785221
Product Description
A-B Rockwell Automation AC Drive, 7.5 kW (10 HP), 480V AC Input, 3 PH, 50 60 Hz, 18 A Output, IP20, UL NEMA Type Open, Panel Mounting, With Brake IGBT, Frame C, 0.98PF, Integral Keypad With Potentiometer And Led Display, RS485, Fixed Terminal Block Connections.